Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Illustrator, indesign miért...

Illustrator, indesign miért nem működik? (többi lent)

Figyelt kérdés

kér kódot, neten keresek, beírom, elfogadja, és utána dobja be: [link]

bocsi a képi hibáért!


aztán leokézom ezt az ablakot és kidobja:

[link]


illustrator, indesgn eljátszotta már ezt. a ps viszont kifogástalanul működik...

újra telepítsem, csak az segíthet?

vagy megoldást tudtok erre? egyáltalán miért írja ki?


ui.: olyan írjon aki ért hozzá!!!


2011. okt. 15. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én értek is hozzá, meg nem is.:)) Ugyanis már ezer éve telepítek programokat, de az Adobe CS4-es csomaggal még nem volt dolgom.


Így képek alapján úgy tűnik, mintha nem értél volna a regisztrációs folyamat végére. A tapasztalat azt mutatja, hogy nem feltétlenül elégséges mindig a netről lekapni egy kódot, oszt benyomni neki. Van, hogy több lépésből kell végrehajtani a dolgokat, ehhez pedig el kell olvasni a programhoz csatolt leírást, és pontról pontra végrehajtani azt.


Ha nálam lenne ugyanez, Adobe esetében én azt próbálnám, hogy egy teljes csomagot próbálnék telepíteni, nem különálló programokat (gyanítom, hogy neked is teljes van), természetesen a meglévőt letelepíteném, majd újra mindent ismét, és szóról szóra követném a regisztrációs leírást. Lassabb ugyan, és pici figyelmet igényel, de eddig mindig működött.

2011. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
telepítettük újra, mindent letöröltem a gépről. a ps megint működik kifogástalanul, az indesign is, most már az illu még ezt az ablakot se dobja ki, csak annyit, hogy lejárt a licens és ennyi... rányomom azokét, azt jóccakát.
2011. okt. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!