Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Maxthon 3? HELP! (Kérdésed...

Maxthon 3? HELP! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha szeretnék letölteni valamilyen videót, azt .flv fájlban tudja letölteni, ha pedig átírom a kiterjesztést pl. .avi ra akk meg nem tudja megnyitni a letöltött fájl a WinMediaPlayer. Vagy hogy lehet megnyitni azt az .flv fájlt?

A válaszokat köszönöm! :)


2011. okt. 15. 12:00
 1/3 anonim válasza:

Hali.

Azt, hogy miért nem nyitja meg az .flv fájlt, azt nem tudom. Majd felvetem a Maxthon fórumon, hogy a böngészővel lehet-e valami gond, vagy pedig a videómegosztón tárolt .flv fájllal van a gond. Kipróbáltam, de nem tudtam rájönni.

Viszont az nem fog működni, hogy átírod a kiterjesztést, mert az .flv és az .avi különböző felépítésű fájlok, és ez így olyan, mintha csak a nevét írnád át.

2011. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha vmit megtudsz akk légyszí írj! Köszi! :)
2011. okt. 17. 20:48
 3/3 anonim válasza:
Töltsd le a legújabb verziót (3.2.0.1000) és próbáld meg azzal. Én kipróbáltam, és nekem lejön szépen a fájl, a Windows Media Player meg lejátsza rendben.
2011. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!