Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 et telepítettem azóta...

Win 7 et telepítettem azóta akadoznak a filmek nem futnak a játékok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit ne azt írja hogy régi a grafikus kártyám mert ezt én is tudom.Megoldás érdekelne hogyan és mit tegyek.Pontos leírás ha lehet.
2011. okt. 17. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
"régi a grafikus kártyám" először te is írhatnál egy pontos konfigurációt. Utána lehet normális választ írni!
2011. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha régi a videókártyád, akkor valószínűleg a géped is őskövület, és nem való rá Win7.
2011. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

A Windows 7 -nek nagyobb az erőforrás igénye, mint mondjuk az XP -nek. Így kevesebb erőforrás marad az alkalmazások futtatására.

De mint ahogy előttem is írják, a részletes konfig ismeretében lehet bármit is mondani. Pl. hogy egyáltalán érdemes-e Windows 7 -et használni azon a számítógépen.

2011. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
processzor intel pentium 4 2.6ghz 1giga ram.
2011. okt. 17. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Tedd vissza az XP-t.
2011. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Így van, ezen valóban értelmetlen Windows 7 -et használni.

Ha meg csili-vili -re vágysz rakj fel valamilyen XP cicoma programot.

2011. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rakj be még legalább 2 GB RAM ot a gépbe meg egy gyors vinyót. Plusz egy GF550Ti kártyát. Utána mehet a win7 addig Xp sajna.
2011. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A P4 még akkor is kevés lesz hozzá.
2011. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a windows 7-t felejtsd el mert az csak felhasználóbarát és egy nagy szar mert nem támogat semmit!
2011. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!