Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt az effektet hogy hívják?

Ezt az effektet hogy hívják?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban, http://www.youtube.com/watch?v=MEQMkzjcLEA&ob=av3n

1:30-nál a hangzás olyan, mintha vibrálna, mi a neve ennek az effektnek?

1:30-nál és 1:40-nél ugyanaz a hang, csak nincs basszus, de 1:30-nál olyan, mintha vibrálna

Remélem érhetően írtam le :D


2011. okt. 17. 16:39
 1/5 anonim válasza:
Én nem hallok semmi effektet. De sztem ott nincs is semmi. Ez egy stúdiófelvétel, ott pedig nem sürün szoktak effektezni. De hallgatom tovább böszen, aztán ha megvan írok.
2011. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hallgasd meg 1:30-nál és 1:40-nél, 1:30-nál olyan, mintha vibrálna a gitár
2011. okt. 17. 18:39
 3/5 anonim válasza:
Hallgatom, de nem hallok effektet. Amire te gondolsz, az direkt úgy van csinálva, ez a normális, effekt nélküli hangzás. (persze ez csak az én véleményem.)
2011. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem direkt így van csinálva, mert egy videófelvételen is láttam, ahogy készíti, de ott nem mondja el, hogy mi a neve és hogy csinálja

Lehet, hogy nem effekt, de akkor is valamit változtatott rajta

Maga a gitár rész ebből az egy hangból áll (persze egyszerre több hangmagasságon is szól): [link]

2011. okt. 17. 20:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekes, már megoldottam, csak a hangerő ugrál másodpercenként
2011. okt. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!