Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? avast vírusirtó...

Melyik a jobb? avast vírusirtó, vagy az eset smart security?

Figyelt kérdés
nekem avast van évek óta.egy vírust sem kaptam azóta.kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.
2011. okt. 18. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell Avast, mert lelassítja a gépet. ESET Smart security-m van, az 5-ös verzió. Ez most a legújabb, legmodernebb.
2011. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből szokásos viták alakulnak ki. Kinek a pap, kinek a papné. Én ezek közül egyiket sem használnám, csak az AVG -t. Ha viszont ezek közül kéne választani, akkor 5000 -szer jobban az Avast, mint az ESET.
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én avastra teszem le a voksom!
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ESET 5 mindegyiknél jobb tapasztalatom alapján.Pláne Avastnál ami manapság már egy búgós programmá fejlődőt és nem óhajtják javítani :) (Avast külföldi fóruma)
2011. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
Én avastot használtam évekig, sőt hálózatban is működött sok gépen, szintén évekig. Egy kicsit lassította a gépeket (P3-as procik voltak), de nem volt vészes, igaz nagyrészt irodai munkára voltak fogva. (2-3 éven át használtuk, egyetlen vírus sem jött át.) Nálam a lassulás már nem volt érzékelhető (Core 2 Duo).
2011. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!