Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűnik el minden kikapcso...

Miért tűnik el minden kikapcsolás után a háttérképem?

Figyelt kérdés
Újratelepítették a gépem, és most kiírja hogy nem eredeti a windows,meg ilyenek!! Mit csináljak??
2011. okt. 18. 20:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én a Win10-re frissítettem, utána wisszaállítottam a Win 7-re, mert nem működött a nyomtatóm. Azóta állandóan eltűnt a háttérképem és kiírta lépten-nyomon, hogy hamis a szoftverem. Én nem találtam a frissítéseket (mert nem értek túl sokat a dolgokhoz), hanem beírtam a keresőbe, hogy "automatikus frissítések". Ott kiválasztottam az automatikus frissítés be-, és kikapcsolása-t és kivettem a pipát a Microsoft frissítésekből. Azóta maradt a háttérkép és nem jön fel, hogy szoftverhamisítás áldozata lettem. Jó ez így ? Vagy a Microsoft frissítés kellene? (65 éves vagyok,fogalmam sincs,mit frissít a Microsoft. Megmondaná valaki ? Hátha rosszat csináltam. De onnan teljesen eltűnt a Microsoft frissítés, tehát nem is tudnám hogy hogyan kell visszaállítani.Nem baj hogy kilőttem ?
2015. okt. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!