Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szoftver látja el...

Milyen szoftver látja el különböző effektekkel az Acer laptopokat? (wifi ki és be kapcsolása, hangerő szint, stb. )

Figyelt kérdés
Sziasztok, van nekem egy Acer Aspire 5542G típusú laptopom, mikor meg vettem, rajta volt a Windows 7 Home Premium. Mint minden gépet, egyszer újra kellett telepíteni, ezzel csak az a gondom, hogy nem tudom, hogy program volt-e(gondolom az) vagy micsoda, de egy olyan dolog volt, mint pl az Asus-nak van az úgy nevezett ATK pack, szóval különböző effektekkel jelenített meg mindent, pl a wifi ki és be kapcsolását, hangerő szintjét, stb. ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy ennek mi a neve hálás lennék. :)
2011. okt. 18. 20:41
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Megmondani én sem tudom, de egyszerűbb ha felmész az Acer honlapjára, és leszeded az összes illesztőpogit és Utility -t a gépedhez, és felteszed -mivel ígyis-úgyis fel kell- és az is köztük lesz.


Ami az újratelepítést illeti azt elcs*szted picit, mivel előtelepített Windows -al vetted a géped, a Recovery partíciót kellett volna használni. Visszaálltak volna a gyári állapotok, és minden illesztőprogi és segédprogi a helyére került volna.

2011. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!