Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik PC játék most a legjobb?

Melyik PC játék most a legjobb?

Figyelt kérdés

Amik eddig tettszettek:

Farmer szimulátor

Command and conquer triberium wars

F1 2011

NFS undercover


Ezekhez hasonló játékok érdekelnének! Azért kérdezem, mert ha bemegyek egy boltba, nem tudom a neve alapján, hogy milyen a játék. Többször belefutottam már, hogy csak a fiókban állnak, mert nem jók.

Előre is köszi!


2011. okt. 19. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a gépeden elmegy és van kormányod, akkor ajánlanám a dirt 3-at, nagyon jó játék. Jó kormány nélkül elég nehéz irányitani.
2011. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Ez baromság, én kormánnyal lennék képtelen játszani. Mi gamepadet használtunk haverommal - anno konzolon nevelkedtünk. Neki Xbox 360 controllere van, nekem meg egy Logitech Dual Action.


Kérdező:

Játékot nem úgy kell venni, hogy bemész a boltba és leemeled a polcról, de még csak nem is cím alapján. Pontosan ezen célból vannak számítógépes játékokkal foglalkozó magazinok (akár nyomtatott, akár online), csak hogy a két legnagyobb magyar magazint említsem: Gamestar és PC Guru.

Még ha az újságot nem is veszed meg, a honlapjukon sok mindenről tájékozódhatsz magyar nyelven. A játékokról nézhetsz videókat is a YouTube-on például - ez alapján már eldönthető szerintem, hogy érdemes-e beruházni az adott programra.

Én így szoktam keresni:

<játékcím> gameplay pc


például ha erre keresel YouTube-on:

Need for Speed Undercover Gameplay PC

http://www.youtube.com/results?search_query=need+for+speed+u..


Máris van egy csomó videód róla.

Mondanám, hogy tölts le demókat, de manapság szinte egyik játékhoz sem készítenek már ilyet.


Mindenesetre becsülendő, hogy nem azt kérdezed mit tölts le, hanem mit vegyél.


Ha a C&C Tiberium Wars tetszett, talán az újabb kiadása, a C&C4 is tetszene.

Az NFS Undercover pont a sorozat egyik leggyengébb tagja, de talán tetszhet a Need for Speed: Hot Pursuit 2010 is. Maradva NFS vonalon, ha még kapható (és ha igen, nagyon olcsó), bár már nem mai darab, szerintem az NFS Most Wanted a sorozat legjobb darabja.


A Race Driver GRID sem az idei év termése, de még mindig nagyon szép játék és szerintem roppant élvezetes is.

Ajánlanám a Need for Speed SHIFT játékokat, de nagyon csúnyán lettek optimalizálva, elég erős gép kell alájuk.


A Farmer Simulatorhoz hasonlóan az a cég aki fejlesztette, még vagy egy tucat másfajta "simulátort" is készített. Pl Bus Simulator, Euro Truck simulator stb stb.

2011. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mi a gta 4el szoktunk játszani a haverjaimmal esténként gtat tolni hatalmas játékélményt nyújt nekem is a dirt3 tetszett autosból a vagy a hot pursuit is egy kicsit meg amivel mostanság játszunk a battefild black company 2
2011. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lol Black company... xD

Legközelebb ne részegen írj. :D


Az még mindig Bad Company :D

2011. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, már most elértem célom. A második válaszoló igen részletesen segített, neki külön köszönöm. Letölteni nem akarom, nem érdekel az a sok szar torrent, amiben egy csomó vírus is van.

Ha nem is tettszenek a konkrét ajánlatok, de legalább már van elképzelésem a játékok keresése felől.

2011. okt. 19. 19:56
 6/8 anonim válasza:
most csak másnapos vagyok köszi a tanácsot megfogadom
2011. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én személyszerint a minecraftot ajánlom!

Bár abban nem csak egy féle pálya van,szerintem a top5-ben megállná a helyét!

Építhetsz benne házat vagy vmilyen ki erődött,és azt kiegészítheted egy raktáral vagy bármivel.

És ha nem békésben tolod,akkor este jönnek majd a szörnyek akik nagy része csakúgy megtámad,de vannak olyanok is amelyek semlegesek,vannak passzívak,azaz olyanok akik csak akkor támadnak ha provokálod öket(pl ha egy endermenre,a három kocka magas fekete lény,ránézzel azz hozzád teleportál,és kinyír ha nem te ölöd meg!).

Játszhatsz multiplayerrel is,azaz szervereken.

Ennél többet nem irok,mert a végén mindent kiirok,és akkor nem lesz eléggé érdekes a számodra!

2014. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
húúúú.most nézem milyen régi kérdésre válaszoltam!
2014. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!