Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az msnt le akarom törölni...

Ha az msnt le akarom törölni ezt a hibakódot hozza ki:0x80040154. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Már utána néztem a neten és ezt találtam:Ha ezt a hibaüzenetet kapja, akkor a COM+ katalógus sérült. A probléma megoldásához kövesse a Microsoft Tudásbázis alábbi cikkének lépéseit:

315296 Sérült COM+ katalógus újraépítése (Előfordulhat, hogy a hivatkozás részben vagy teljes egészében angol nyelvű tartalomra mutat.) És erre rá is mentem és sajnos angol volt :( Én meg úgy nem értem hogy mit is kell csinálni. Valaki segítsen :)


2011. okt. 19. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát. Vagy használj fordítót, vagy pedig töröld le olyan progival. Pl IO Bit-nek van az "Uninstaller 2" nevű programja. Próbáld azzal.
2011. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!