Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha masolt windows 7et telepite...

Ha masolt windows 7et telepitek de a termekkulcsom eredeti, akkor az eredeti windowsnak minosul, es a garanciaban sem teszek semmi kart ugye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 17:46
 1/3 anonim válasza:

Nekem az volt,hogy feketén töltöttem le,és akkor rájöttek,és küldtek üzenetet hogy töröljem le vagy vegyek ezen és ezen az oldalon...

Vettem én 2000FT-ért kódot,aktiváltam a Win7-et,de magát a win7-et letöltöttem és idáig nem volt probléma,mert 2 éve semmi ügy nem volt

2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A windows attól eredeti, ha egyedi csak általad használt termékkulcsot használsz hozzá. ha a haverodtól kapsz egy kulcsot, vagy a NET-ről szedsz le egyet, akkor a windows-od nem eredeti. Ettől függ, nem attól, hogy másoltad-e az eredeti CD-t...
2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A termékkulcs, meg a számla a fontos, amivel igazolhatod, hogy megvetted.

Onnantól senki nem fog pampogni, nyugodtan szedhetsz bármilyet.

G.

2011. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!