Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung rv508-as laptopban le...

Samsung rv508-as laptopban le szokott fagyni a Wifi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung rv508-as laptopom. Amikor netezek, a wifi le szokott fagyni benne. A net elmegy, a tálcán a wifi ikonja azt mutatja, hogy van jel, de hiába kattintok rá, nem csinál semmit. A proci ilyenkor állandóan 50%-on, vagy a fölött van. Újraindítani sem tudom, csak úgy, hogy hosszan nyomom a bekapcsoló gombot, mert leállás közben lefagy.
2011. okt. 19. 18:44
 1/3 tamasoft ***** válasza:
Az első, és legfontosabb, hogy a wifi vezérlő drivert, azaz meghajtó programot újra kell telepíteni. És lehetőleg a legújabb driverrel. Ez az esetek 90%-ában megoldja a problémát. Ha ez sem oldja meg, akkor vírus és kémprogram keresés, valamint regisztrációs adatbázis rendberakás, ürítés. És ha az sem megoldás, akkor windows újrainstall. Ha ezek egyike sem oldja meg a problémát, akkor hardveres probléma áll fönn, azaz hibás a vezérlő, szélsőséges esetben az alaplap. Jön a hosszú hétvége, pont a végére érsz, ha most elkezded...
2011. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosan ugyan ez a problémám a Toshiba laptopomnál..én feltettem windows 7 et és azzal tökéletes minden de nekem xp kellene és nem tudom én sem hogy mit csináljak..
2012. aug. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tamasoft ***** válasza:
Meg kell nézned, hogy milyen wifi vezérlő van a laptopban. És az eszköz gyártója honlapjáról (nem a Toshibájéról) le kell tölteni egy xp drivert.
2012. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!