Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomra újratelepítés...

A laptopomra újratelepítés óta nem tudom telepíteni a videokártya illesztőprogramját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kismillió ehhez a géphez készült illesztőprogrammal próbáltam már, de nem sikerült. A képernyő felbontást sem tudom optimális értékekre állítani(1366x768 kéne és 1024x768-at enged csak). Mikor fel akarom telepíteni a VGA-kártya illesztőprogramját azt írja ki, hogy "Szabványos VGA-adapter". Újratelepítés előtt kiírta, hogy "ATI Radeon HD 4250". Mit tegyek, hogy működjön? A laptopom márkája és típusa: Toshiba Satellite C660D-11P.
2011. okt. 20. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen op. rendszered van mert ha xp-ről 7 re váltottál akkor pont ezért mert az a driver nem támogatja a 7 et. Ha vistás driver van akkor elvileg működnie kéne a dolognak. Én csak azt tudom mondani hogy a netről szedjél le egy olyat ami kompatibilis a rendszereddel és akkor elvileg jónak kell lennie.
2011. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Toshiba oldaláról is letöltötted a drivereit a gépednek?
2011. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem egy olyat, hogy "Catalyst Control Center" azon keresztül sikerült! Köszi:) Amúgy igen, Win7.
2011. okt. 20. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

OK.

Itt vannak a gyári driverek>>> [link]

...legközelebbre.

2011. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!