Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kéri a windows vista...

Miért kéri a windows vista folyton az aktiváló kulcsot?

Figyelt kérdés
egy jó pár hónapja meg vásároltam a windows vista home premium-ot üzletben. kaptam hozzá széria számot minden ami kell. fel telepítettem és működött is tökéletesen mindenig, többször telepítettem már fel és sosem volt semmi gond. most meg pár hete újratelepítettem és folyton az aktiváló kulcsot kéri. pedig nem adtam oda senkinek. mért történik ez?
2011. okt. 21. 07:07
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Hát ez microsoft support lesz. Gondolj bele. Akkor most azzal a szériaszámmal körbeadod a haveroknak a telepítőt és oké lesz?

Nem mondom, hogy ez csináltad, de gondolom az aktivációs szervernek gyanús lett, hogy már vagy 10. alkalommal akarják ugyanazzal a kóddal aktiválni a windowst...

2011. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkáb lejárt a licenc

microsofthoz kel,mened érdeklödni

ezért nem jó eredetit veni:s

2011. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pj0tr ***** válasza:

Mi az, hogy lejárt a licenc? Egyszer már megvetted és a Windows nem előfizetéses.

A Microsoft support meg fogja oldani. Azért nem megy, mert valahogy mégiscsak védekezni kell az ellen, hogy megvesztek egy windowst és 20an feltelepítitek.

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán senkinek nem adtam oda, csak egyedül én használom.
2011. okt. 21. 14:36
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Hívd az MS ügyfélszolgálatát, segíteni fognak.
2011. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!