Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át tudom állítani valahol,...

Át tudom állítani valahol, hogy a magyar nyelvű Excelem angol nyelvű legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az Office programcsomag nyelve adott és fix. Ha magyar verziód van, minden magyar, ha angol akkor angol, ha más nyelv akkor minden olyan nyelvű lesz.
2011. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Hát szomorú vagyok, mert infó órán az angol nyelvű Excelt használjuk és azon lesz a vizsga is, így nem tudok gyakorolni:) Na mindegy, azért köszi:)
2011. okt. 21. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak szerezned kell egy angol változatot, és azt telepíteni. Mivel a függvények-parancsok felépítése ugyanaz, csak a neve más (például a SZUM az SUM, az ÁTLAG gondolom AVARAGE), ezért mindent ugyanott találsz.

Aki egy programban jártas, az már rutinból úgy kattint, hogy nem a menük nevét tanulja meg, hanem elhelyezkedésüket és egymáshoz való viszonyukat, és azt az agyban elmentett útvonalat, mint képet jegyzi meg és veszi elő ha kell egy menüpont.


Én is párhuzamosan dolgozok itthon magyar, máshol angol nyelvű programmal (ugyanazzal), és nem azt keresem hogy mi a menü neve, hanem hogy hol van. Így is meg lehet tanulni egy programot kezelni, csak időt kell rá szakítani.

2011. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

na tessék itt van.

[link]

2011. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!