Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujra szeretnem installani,...

Kirt3k kérdése:

Ujra szeretnem installani, ujj windows, a k. laptopomat acer aspire, de h is kell? mert nekem a windows az benne wan valahol, alapbol laptopba amit szeretnek instalani.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni és fogalmazni először.
2011. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg bootoláskor van egy funkciója ami elindítja a rejtett partícióról a visszaállítót. Leírásában szerepel a funkciógomb.

A rendszerben viszont van egy program amivel elkészítheted a dvd-s istalláló készletet, ennek az első lemeze bootlemez.

2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
es hogyan tudok a boot device menu-be jutni?
2011. okt. 21. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Hard Disk Recovery should be enabled by default. If it is not, you may need to go into your system’s BIOS by hitting F2 at boot and enable it under the Advanced tab.


Once Hard Disk Recovery is enabled, restart the system and hit ALT+F10. This will begin restoring from the Aspire system recovery partition. You will be prompted to type six zeros as a security step. Type 000000 to proceed.

2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!