Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows movie maker- ben ha...

Windows movie maker- ben ha csinálok egy filmet és csak lementem projektként nem lehet megváltoztatni a formátumát?

Figyelt kérdés
Ha ugy probálom elmenteni hogy : fájl -> film mentése(v. valami hasonló) akkor órákig menti , de ha csak simán elmentem projektként akkor 5 másodperc sincs , viszont nem tudom sehogy se megnézi( csak movies makerban) , nemtudom feltölteni internetre. Előre is köszönöm!
2011. okt. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a projektnek ez a lényege. Azt csak az a program tudja lejátszani, amelyikben csinálod. Ahhoz, hogy bárki bárhol bármilyen videólejátszóval le tudja játszani, át kell konvertálnia AVI,DVD vagy más szokásos formátumra és az bizony eléggé sok idő.
2011. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A project fájl csak a szerkesztés adatait tartalmazza. A felhasznált videókat az alkalmazott effekteket, stb. Pusztán egy szöveges állomány. Arra szolgál, hogy egy félkész munkát később ugyanonnan tovább lehessen folytatni.
2011. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!