Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beinstalani egy...

Kirt3k kérdése:

Hogyan kell beinstalani egy windowszot hogy ha rajta van a gepen valahol egy rejtet particion vagy meghyjton?

Figyelt kérdés
Légy szíves segítsetek ha tudtok köszönöm.Van egy Acer Aspire notebookom.Ell romlott a gépem és belé raktam egy másik Windowsot.s szeretném meg is csak az előző Windowsomat fel rakni ami volt originálként, csak h nekem nem attak semien Windowst a géphez amikor vettem, állítólag rajta van a gépen de hogyan tudnám fel installálni az eredeti Windowsot?
2011. okt. 21. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha letörölted az előzőt, mert ahelyett telepítettél egy újat, akkor annak annyi. Ha nem egy külön partíción lett létrehozva az új Windows, nem is tudod a másikat betölteni, mert felülírtad. Ha két külön rendszer futna a gépen, akkor betöltés előtt ki lehetne választani hogy melyiket akarod futtatni, majd egy telepítőlemezzel az egyiket el tudnád távolítani, és egy programmal a partíciót összevonni ha nem akarod megtartani. Ha ugyanarra a partícióra raktad fel mindkét rendszert, akkor abban már akkora kutyulás van, hogy jobban jársz egy tiszta telepítéssel.

Vagy veszel egy új operációs rendszert, ami legális és eredeti lesz, vagy töltesz le valahonnan, és tört rendszert fogsz futtatni.


(beinstalani - felinstallálni, windowszot/windowsot - Windows-t, rejtet - rejtett, ell romlott - elromlott, még is csak - mégis csak, attak - adtak, semien - semmilyen)

2011. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs de nem vagyok magyar.
2011. okt. 22. 07:39
 3/4 A kérdező kommentje:

és ha nem töröltem le akkor hogyan találom meg, hol keresem

hogyan tudom beinstallálni légy-szíves segítsél mert most nagyon kéne a laptopom a suliba koszi

2011. okt. 24. 18:37
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy hogyan tudnám kitorolni a Windows-ott es telepíteni újat
2011. okt. 24. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!