Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb operációs rendszer?

Melyik a jobb operációs rendszer?

Figyelt kérdés

Windows 7, XP, vagy Vista?

Vagy valami más?


2011. okt. 22. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Az utolsó válaszoló megint el van maradva...

Az xp hátrányai: Dx9, instabil

A win7 hátrányai: -

A vista hátrányai: Dx10

Az xp előnyei: Kevés erőforrást igényel

A vista előnyei: -

A win7 előnyei: Minden elindul rajta, dx11, STABIL

Amúgy a kérdezőnek a win xp-t ajánlom arra a gépre. A win7 csak irodai munkára 1,5gb-től felfele ajánlható, mivel alapból megzabál 1gb-t és akkor még egy böngésző, már el is fogyott minden:) A vista is kb ugyanez ha fennvan a service pack. De mivel manapság már aki játszik, annak win7-je van, ezért is irták arra a bf3-at!!!

2011. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Az xp hátrányai: Dx9, instabil

A win7 előnyei: Minden elindul rajta, dx11, STABIL


Ami XP-n elindul annak 40%-a nem indul el Win 7-en még akkor sem ha a kompatibilitás át van állítva. És nehogy azt hidd hogy a Win 7 stabil... Egyik windows sem az.


Nem azért írták Win 7-re a Bf3-at mert hogy azon vannak többen hanem azért mert az XP egy 10 éves rendszer a Vista meg egy katasztrófa...

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

"Ami XP-n elindul annak 40%-a nem indul el Win 7-en még akkor sem ha a kompatibilitás át van állítva."

Nekem eddig MINDEN elindult a win7-en, még a win95-re írt programok is, csak érteni kel hozzá!!! Amúgy a stabilitást én az xp-hez képpest írtam

2011. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Infós szakközépbe járok. Ottani ismerősök egy részének Win 7 van és szinte csak azt hallom tőlük hogy hány program nem indul el a gépükön... Attól hogy te pont kifogtad azt a pár programot ami fut az még nem azt jelenti hogy elindul minden rajta.
2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondj programokat, amik nekik nem indul el. Egyébként ez a legfurább: infósok és nem tudják, hogy kell megcsinálni. Hát kemény infósok ezek, az már biztos.
2011. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 xd012345 válasza:
42%

win7 :7 vírus

Vista:folyton fagyott

XP:A LEGJOBB!!

2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Pelczhoffer Márk ***** válasza:
Az nem netség hogy nem indul el a játékok 40%-a win7-en van egy progi én megkerestem a Stalker: Clear Sky nevű játékhoz mert win 7-en alapból nem megy. valamelyik blogba találtam azt a progit és az azt tudja hogy minden win7-el nem kompatibilis programot kompatibilizál (máshogy nem tudtam leírni). Tehét a kompatibilitásos hibák megoldva :)
2012. szept. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Pelczhoffer Márk ***** válasza:

xd012345 válszára:

idézem "win7 :7 virus".

khm... mire találták fel a vírusirtót...az xp-re is kell...

2012. szept. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaz régi téma és ez nem platformfüggetlen de : Mac OS X
2014. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!