Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet zenét feltölteni?

Hol lehet zenét feltölteni?

Figyelt kérdés
Igazából nekem azért kéne, mert van két olyan zeném, amit sehogysem találok és mivel nem vagyok jó angolból, nem értem a szövegét. Illeztve az egyiknek nagyjából, de 300 ugyanolyan című zene van és nem találom. Itt szeretnék feltenni majd egy kérdést a linkkel, csak nem tudom hová tehetnék fel zenét.
2011. okt. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a kérdést?
2011. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Megpróbálhatod ezt is:

[link]

2011. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi legendavagyok01.

Pont azt a két zenét nem ismerte fel, viszont másik kettőt beazonosított. Van még másik ilyen weblap? Mert ilyenre gondoltam.

2011. okt. 23. 17:41
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez program:

[link]

2011. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a programot... de van vele néhány baj, például az, hogy még azt a zenét sem ismeri fel, aminek tudom a címét, és modern, meg eléggé publikus.
2011. okt. 27. 16:54
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt a zenét ez sem képes beazonosítani, pedig nem valami japán, vagy finn, vagy izlandi... angol. Vagy 5 zenét kihozott rá, de egyik sem az.

Kb 30 zeném volt 2 éve, már vagy 1 éve mindegyik megvan, mert hallottam valahol, vagy mert véletlenül megtaláltam, de van kettő, amit sehogysem találok...

Azért köszi...

2011. okt. 27. 17:15
 7/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha tényleg annyira fontos, akkor valóban töltsd fel valahová. Bár nem a legjobb, de erre tökéletesen megteszi a data.hu-is.

Regisztrálsz (ingyenes) és feltöltöd mp3-ba, a letöltési linket pedig berakod ide:

*****

Biztosan megnézzük néhányan, és hátha tudunk segíteni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!