Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pontossan mire való és hogyan...

Egerecske kérdése:

Pontossan mire való és hogyan kell alkalmazni a UniversalThemePatcher-x64 nevű programot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Universal theme Patcher 1.5 teljes leírás:

A Windows nem engedélyezi 3rd party témák telepítését . Meg kell néhány rendszerfájt patchelni, hogy képes erre.....

Universal theme Patcher, lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy telepíthesse a 3rd party témákat. ...

(Példul, XP, Vista vagy Win7 verziókat egyéni megjelenésűvé "varázsolhatunk"... Windows 8, Mac, megjelenés)


Mint az összes többi Windows verzió, alapértelmezésként a Windows 7 sem engedi egyéni témák használatát, ezért a következő 3 rendszerállomány "megfoltozására" (erre való, az említett progi!) lesz szükségünk, ha mégis ilyen témát szeretnénk használni:

uxtheme.dll

themeui.dll

themeservice.dll

[link]


használata:

http://www.youtube.com/watch?v=0uXWq8tvrco

[link]

2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm amit leirtál a progiról :)

Viszont volne egy olyan h szeretném a segitséged kérni.

Szoval egy full glass témát probáltam volna aktiválni ezzel a programmal.

Sajnos valamit nagyon elrontottam, mert az aeró egyáltlán nem működik, és nem tudom visszaálitani. A hiba az után jelntkezett, hoyg, követtem az alábbi utasitást. :Egyéni téma használatához másoljuk a .theme file-t és a hozzá tartozó mappát a "%windir%\Resources\Themes" mappába, majd kattintsunk duplán a .theme file-ra.

Win 7-nek van egy javitó , ez a következőt mutatja : [link]

2011. okt. 23. 03:02
 3/4 anonim ***** válasza:

ha, .dll hiba lépett fel, ez megkeresi és kijavítja:

[link]


web: [link]


egyébként, ha ez sem segít, keress fel Win7/64 bit témával foglalkozó spec. fórumokat.

[link]

2011. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi se hozta helyre,ezért újratettem az egész rendszert. Most jól működik.

Ilyesmi témát szerettem volna aktiválni : [link]

De mivel már másodjára rontom el a rendszert ezért, inkább hagyom. Korábban más probléma lépett fel.

Nagyon köszönöm az infót/segítséget. :)

2011. okt. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!