Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerü de mégis sokoldalu...

Egyszerü de mégis sokoldalu 3d-s modellező program?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Google Sketchup, egyszerű és sokoldalú.

[link]

Vagy 3DSMax, az viszont bonyolult.

2011. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, ami egyszerű és mégis sokoldalú. Az egyszerűség a sokoldalúság rovására megy. Már több éve foglalkozom modellezéssel és elmondhatom, hogy sokkal jobb egy bonyolultabb, professzionális alkalmazást megtanulni, mivel ezekben rengeteg lehetőség van, és nem tudhatod mikor adódik egy olyan probléma, amire csak egy ilyen professzionális alkalmazás használatával tudsz megoldást találni.

Én azt mondom kezdj 3D Studio Max-szel vagy Blenderrel, és utána esetleg jöhet a Maya.

A 3D Studio Max-ben nagyon szeretem, hogy rengeteg plugin van hozzá.

Egyébként egy ilyen alkalmazás elsajátítása megfelelő szinten több évbe telink.

2011. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cinema 4D-vel kezdtem a modellezést de a blueprint alapu modellezés nagyon nem akart működni, saját kútfőböl megy a modellezés vele blueprint nélkül, de nekem olyan progi kellene ami kezelni tudja a blueprint-eket és azok alapján is könnyű modellezni
2011. okt. 23. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A Blueprinteket textúraként fel lehet használni bármelyik komolyabb 3D modellező alkalmazásban. Nem értem mi a problémád a Cinema 4D-ben a Blueprint alapú modellezéssel? Teljesen jól működik abban is a dolog.

http://www.youtube.com/watch?v=MfUf2KeS3uU

http://www.youtube.com/watch?v=A20F1mCI8KI

2011. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!