Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet csinálni DJ remixeket?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, amivel könnyen lehet csinálni REMIXET!!!!
2011. okt. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen program nincs. Mar lassan ket eve nyomom komolyan a temat, de meg mindig nem tartok sehol sem. Ha komolyabban erdekel, nezegesd meg az fl studiot, ableton, reasont, cubaset.
2011. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bubu 1200 válasza:

MixVibesPro, Atomix MP3, Virtual DJ

Talán ez a 3 van amivel érdemesebb próbálkozni.

Az Atomixet elég könnyű kezelni, sőt..

A Virtual DJ sem bonyolult, viszont ebben már több lehetőséged van belenyúlni a nótákba..

És végül a személyes kedvencem: Mix VibesPro 5.21 Talán ez a legbonyolultabb, tudja azokat a dolgokat amiket a Virtual DJ, viszont nagy előnye, hogy kevésbé erőforrás igényes, bár lehet hogy csak én vagyok elfogult.

Az első a kezdők progija, a második kettő a megszállottabbaké, bár a hozzá értő mindegyikkel jó kis mixeket tud összehozni.

2011. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bubu, ezekkel aztan nem fog remixelni semmit, maximum mixelni. Amugy a vdj az atomix ujabb valtozata, es shit mindketto. A mixvibes timecodedal vagy controllerrel fasza, de az is siralom, ha csak egered van hozza.
2011. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát bubu Virtual DJ-vel nyomatom, egy Hercules konzollal! és azért gondolkodtam ezen, hogy azért ne csak mixelni tudjak, hanem már egy számnak remixet is csináljak
2011. okt. 22. 22:16
 5/5 A kérdező kommentje:
na akkor most mejikkel lehet a legjobban?
2011. nov. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!