Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani divx...

Hogyan tudom beállítani divx lejátszón, hogy amikor filmet nézek az interneten letöltse a gépemre?

Figyelt kérdés
addig eljutottam h pl movshare-n jobb klikk majd preference és ott kiválaszottam h hova töltse le. De hogyan inditsam el a letöltést?
2011. okt. 22. 21:28
 1/7 sas15 ***** válasza:
ha olyan programot akarsz írni ami letölti a divx filmet egy oldalról, ahhoz html és c++ tudás szükséges
2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hid el h van ilyen mert láttam csak nm tom tovább... -.-"
2011. okt. 22. 21:44
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Online filmekhez (többek között movshare-hez is) az Orbit Downloader-t használom.
2011. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy indítod el a leöltést, hogy elíndítod a filmet a play-el. Aztán leállítod és hagyod, hogy letöltődjön. Ha végigment a csík, akkor lejött.
2011. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sas15!

Ha nem értesz a dologhoz, akkor inkább nem írj ostobaságokat!

A weboldalak meglátogatásakor (egy film lejátszásának megkezdésekor is) a böngésző letölti a honlap tartalmát.

Mivel Csak gondolom, hogy Windows Operációs rendszert használsz és annak része az Internet Explorer, ezért küldök egy linket arról, hogy az Internet Explorer hova tölti le a tartalmakat:

[link]

Windows 7 alatt más az elérési útvonal.

2011. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ő a Divx Web Player-re gondolt szerintem ott külön be lehet állítani a temp helyét és azt, hogy ha lejött, akkor átmásolja a temp-ből. Mondjuk én ezt nem szoktam beállítani, hanem ha lejött a film, akkor becsukom azt az oldalt, amiről töltődött a film, de úgy, hogy a böngésző nyitva maradjon! Ekkor már át lehet nevezni a letöltődött temp fájlt avi-ra és ott a film. De ha nem ért hozzá valaki, akkor jobb megoldás, ha tényleg a Divx Web Player-ben beállítja, hogy tartsa meg a letöltött filmeket.
2011. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokaaat ! :D
2011. okt. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!