Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek Windows 7 vagy Vista?

Szerintetek Windows 7 vagy Vista?

Figyelt kérdés
ha van megfelelő gép ami gond nélkül kiszolgálja mindkettőt és nem veszek észre különbséget akkor mindegy melyik van fenn vagy valamelyik jobb olyanba amit nem látok és nem veszem észre a gép teljesítményén?
2011. okt. 23. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor WIN7. Ez az újabb és kevesebb erőforrást igényel, Vistám nem volt de csak a panaszt hallani rá...
2011. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bp1985 ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Win7.
2011. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az alap Vista sz*r. Ha azt akarod telepíteni, akkor mindenképp SP2 -vel gyárilag integrált változatot telepíts.

Persze még így is lomhább lesz picit, mint a Windows 7.

Így én a Windows 7 -et választanám.

Persze már SP2 -es Vista -val sincs komolyabb gond, ha mégis az tetszik jobban.

2011. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én is csak panaszt hallottam de apám vett egy laptopot amihez Vistát adtak és csak csodálkoztam hogy szépen megy rajta és semmi baj nem volt vele én nem találtam semmi negatívumot és elgondolkodtam utána néztem hogy akkor most mi is van a Vistával és elvileg az SP2-vel már semmi probléma nincs vele. De én is Windows 7-et használok és afelé is húzódok csak úgy néz ki hogy újra kell telepíteni a gépet és elgondolkodtam azon hgoy most Vista vagy Win 7 legyen.e
2011. okt. 23. 14:04
 5/18 Argloss ***** válasza:
100%
Ha frissítve van a Vista, akkor kb csak külsőre tér el a Windows 7-től. A sok negatív vélemény attól van, hogy birkatársadalomban élünk...
2011. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is valahogy így vagyok vele, mert mikor felkerült a laptopra a windows 7 semmivel nem volt gyorsabb és én személy szerint semmilyen változást nem vettem észre, talán Vistával még jobban is működött..
2011. okt. 23. 14:09
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

A WIN7-nek KISEBB A GÉPIGÉNYE!


Egy birkatársadalomtag.

2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de gondolom ahhoz hogy egy Vista jól működjön olyat kell találni ami nincs agyonbuherálva...
2011. okt. 23. 14:10
 9/18 P.O.C. ***** válasza:
100%
Argloss jól beszél. Ennek a Vista köpködő sztereotípiának, csak megjelenésekor volt egy pici helye. Azóta sem stabilitásban, sem alkalmazás kompatibilitásban nincs különbség Vista és 7 között. Csak többteljesítményben és RAM használatban vehető észre minimális különbség.
2011. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 P.O.C. ***** válasza:
Igen MSDN verziót kell használni. És nem szabad a javítócsomagokat telepítés után fölrakni, mert akkor rohadtul belassul. SP2-vel gyárilag integráltat kell használni.
2011. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!