Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon hülye kérés, tudom, de...

Nagyon hülye kérés, tudom, de valaki ad nekem egy linket ehhez?

Figyelt kérdés

Windows XP Service Pack 1 magyar telepítőt szeretnék, sehol sem találok a neten. Fel akartam rakni először az SP3-at de nem engedte, ezt írta ki : A Telepítő azt észlelte, hogy a rendszerre telepített szervizcsomag verziószáma kisebb, mint a javításhoz szükséges szervizcsomag verziószáma.


Legalább a Service Pack 1 szervizcsomagra van szükség.


A hangkártyát sem tudom felrakni. Ez az egyetlen Windows CD volt itthon, eléggé régi, de most fontos lenne hogy a Word-öt és az Excel-t használjam.


2011. okt. 24. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit szeretnél csinálni? Inkább a program felől közelítsd meg! Ne egy résgi Windows-t akarj összehozni, hanem a valamit próbáld a 3-as szervízcsomaggal összeilleszteni.
2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem értem. Nem tudom felrakni se a hangkártyát, se a Service Pack 3-at, azért kéne a Service Pack 1.
2011. okt. 24. 16:13
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy attól még fel kéne hogy engedje hogy felrakjam az SP3-at, hogy az 1-es nincs fenn nem? Ha igen akkor most miért nem engedi?
2011. okt. 24. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Zavaros még mindig. Mit telepítesz? Eredeti (szervízcsomag nélküli) XP-t? Szerintem ez közvetlenül frissíthető 3-as szervízcsomagra. Ez legyen az első! Ha nem sikerül, talán rossz a lemezed. Ha van a gépnek internetkapcsolata, és be van állítva az automatikus frissítés, valószínűleg magától lehúzza a 3-as szervízcsomagot. Lehet, hogy a szervízcsomag egyben a hangkártya kezelését is elvégzi.
2011. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából elvileg ez egy Service Pack 2-es windows, de nem engedi felrakni az sp3-t, mondván hogy minimum sp1 kell.

Szerintem nincs rajta szervizcsomag, nem eredeti a cd.

2011. okt. 24. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tomi3, azt írta ki hogy a termékkulcs érvénytelen.
2011. okt. 24. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, pedig ez a hivatalos letöltési link. Azért nem fogadta el szerintem, mert 1 kulcsot csak 3-szor lehet használni.
2011. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!