Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Call of...

Miért nem indul el a Call of Duty 2 Multiplayer része?

Figyelt kérdés

Telepítés után megpróbáltam elindítani és elkezdi betölteni, bejön a full fekete háttér, majd kilép, hogy a COD2_MP.exe hibát észlelt ezért leállt. Felraktam az 1.3-as Patch-t és ugyanaz a hiba. Driverek a legfrisebbek, a Direct X is. Elég komoly gépem van és most nem rétem miért nem indul el, am a Single része jó, az elindul, lehet is vele játszani :S


Valami ötlet?


2011. okt. 24. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
gondolom nem eredeti példányod van. nah azért.
2011. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor a laptopomon miért indul el ugyanaz a verzióval és ugyanolyan operációs rendszerrel???
2011. okt. 25. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
akkor egyéni eset. azt meg senki nem fogja neked kitalálni.
2011. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
54%
Nekem ilyen COD4-el volt. Újraraktam aztán futott, sztem próbáld meg te is.
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen de azért nem indult el, mert a hangkártyába nem volt bedugva mikrofon :O Bedugtam egy mikrofont és már indult is el egyből szépen :O
2011. okt. 31. 13:04
 6/8 zsotesz94 válasza:
100%
Nálam is pont ez volt, egyszercsak nem indult a multiplayer része, de csak az, és mikor ezt elolvastam jöttem rá hogy előző este letiltottam a vezérlőpultban a rögzítőeszközöknél a beépített mikrofont, de amint feloldottam indult a multiplayer
2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kattints jobb klikkel a multiplayer ikonra, tulajdonságok-kompatibilitás és a kompatibilitás üzemmódot állítsd Windows XP(Service Pack 3-ra) és indítsd rendszergazdaként.
2015. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Jah!

Akinek eredetibe van meg, mondjuk megvette digitális kulcsként, annak is van fekete képernyő!

Windows 10-en megoldás:


Steam főkönyvtárból "Steam.dll" -t, másoljátok át, "steamapps/common/Call of Duty 2" mappába, majd "CoD2SP_s.exe" illetve a "CoD2MP_s.exe" -re is, jobb klikk -> tulajdonságok -> Kompatibilitás -nál: Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban: "Windows XP (Service Pack 3)" illetve pipáljátok be "A program futtatása rendszergazdaként" és menni fog! ;)


Tesztelve!

2017. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!