Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Notepad+-ban hogy lehet ezt?

Notepad+-ban hogy lehet ezt?

Figyelt kérdés

2 ablak egymés mellett! egyszrűen nem jövök rá XD

[link]


2011. okt. 25. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy van ilyen de megnéztem a kedvedért :)

(én angolul használom, de ott lesz)

Jobb-katt a megnyitott fülre és:

[link]

2011. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. okt. 25. 01:27
 3/4 A kérdező kommentje:
sürgős lenne: tom h kérdést nem kéne kérdésbe... miért van h a gépen tökéletesen működik a css de z fw-re feltöltve már nem?
2011. okt. 25. 01:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy abszolút útvonalakat használtál amikor megírtad? Tehát pl nem ./styles.css hanem C:\xyz\styles.css és nem találja? Ezt korrigáld. A weben használj relatív útvaonalat.


A . a jelenlegi könyvtár, így ./valami.xxx az a jelenlegi könyvtárba mutat. ../valami az egy mappával feljebb mutat. ../../ két mappával feljebb. Remélem érted. :)

Vagy ha pl a gyökérkönyvtárban van egy img mappa benne képekkel akkor úgy linkelj bele, hogy ./img/valami.jpg


Azt nem hinném, hogy az FW nem engedi a CSS-t, szóval valszeg a linkeléssel lesz a baj.

2011. okt. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!