Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Transport Tycoon telepítésében...

Transport Tycoon telepítésében tu-d valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, de az install.exe megnyitásakor kiírja, hogy teljes képernyős módban nem működik, zárjam be az ablakot.

Itt elakadtam.

Van egy setup file is, de az a hangot állítja csak be.


Sajnos itt megáll a tudományom, fogalmam sincs, hogy mit és hogyan kellene beállítani, hogy tudjam telepíteni és tudjak játszani vele.


Minden segítő hozzászólást előre is hálásan köszönök!


2011. okt. 25. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, 1995-ös a program. Nekem Windows XP-m van, feltételezem, hogy ezért se tudnak összebarátkozni.

Programozáshoz nem igazán értek, mezei felhasználóként pedig itt megállt a tudományom (megszoktam, hogy a next-next-next-et nyomogatva máris telepítve van bármi...).

2011. okt. 25. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le az OpenTTD-t! Teljesen ugyanaz a grafika és játékmenet (legalábbis alapból), de fut XP-n, sőt Win7-en is + rengeteg kiegészítőt tölthetsz le hozzá, akár használhatsz magyar vonatokat és Ikarus buszokat is :)
2011. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az OpenTTD-vel találkoztam már keresgélés közben, de valamiért nem sikerült a letöltése.


Kaphatok egy kis segítséget a letöltésben és a telepítésben? Valószínűleg én vagyok béna hozzá :(

2011. okt. 25. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kiválasztod milyen oprendszered van, kattintasz vmelyik letöltőlinkre, letöltöd, a telepítés pedig itt is next-next-finish alapú.

2011. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!