Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen progival lehet 2d-s...

Milyen progival lehet 2d-s játékot csinálni?

Figyelt kérdés
Walami könnyen kezelhetőt
2011. okt. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékokat fejleszteni szoktak, programozási nyelveken és grafikus szoftverekkel. Olyan, hogy játékkészítő program magában nemigen van.
2011. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egy 2 d-s játékot is rengetek munka megcsinálni : Objectek aztán a mozgás az ötletek és hidd el hogy még rengeteg dolog !
2011. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem létezik ilyen progi

de ha még is akkor tuti csak prémium vagyi marha drága és alig lehet megtalálni

2011. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerepjátékokat az RPG Makerrel lehet készíteni, az 2D-s, de én csak addig jutottam el benne, hogy tudok pályát rajzolni, a cselekményt nem értem.
2011. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
Amíg nincs annyi szabályérzéked, hogy a valamit ne w-vel írd, addig nem sok esélyed van. (A programozáshoz rendszerszemlélet és rendszerszeretet kell, ugyanúgy ahogy a nyelvtanhoz is. Aki képes megírni egy játékprogramot, az általában helyesen is ír, vagy legalábbis törekszik rá. Persze a helyesírástól nem válsz programozóvá.)
2011. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!