Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jön fel mindig, hogy...

Miért jön fel mindig, hogy telepítsek valamilyen plugin-t?

Figyelt kérdés

Minden egyes kattintásnál a neten feljön! Legalábbis a gyakorikérdéseknél mindig! PL: Belépek, kijön hogy telepítsem a plugin-t ettől függetlenül az oldal hibamentesen jelenik meg! Rányomok a számítástechnikára, amint rá klikkeltem eltűnik, és amikor betöltött az oldal utána egy kb 1-2 másodperc után ismét felhozza ezt! És ha rámegyek, hogy plug-in telepítése, és újra rámegyek ugyanarra az oldalra, ugyan ezt a plugin telepítése feliratot dobja ki! Böngésző neve: Google Chrome


Mi lehet a gond? Mert idegesít ez egy kicsit! De más oldalaknál pl: Ikariam-nál nem csinálja ezt!


2011. okt. 26. 17:43
 1/4 Heckler ***** válasza:
Egyetlenegy dolgot felejtettél a sok rizsa között megemlíteni: milyen plugint kér az oldal?
2011. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Java!
2011. okt. 26. 17:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De azt telepítettem amikor bejelentkeztem! Meg minden! Az egyik oldalon, amire mutaott, onnan átvitt egy másik oldalra, és ott csinált egy tesztet, amihez Java plugin kell, és ezt írta ki: Java Plugin loadnig, betöltött majd betöltötte elsötétült és én kiléptem! Most engedélyeztem egy google update nevü fájlt, egy oldal megnyitása erejéig az előbb nem hozta fel, de a 2. oldal megnyitásánál ismént felhozta ezt, itt a gyakorikérdéseken!
2011. okt. 26. 17:58
 4/4 Heckler ***** válasza:

Nahát ebből ki nem veszem hogy mit műveltél, itt a java oldala, töltsd le, installáld fel, persze elzárt böngészővel.


[link]

2011. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!