Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 hiba, forog a...

Battlefield 3 hiba, forog a kép, miért?

Figyelt kérdés
Feltettem a BF3-at (nem eredeti) és játék közben egyszer csak elkezd maga körül pörögni a karakter villámgyorsan és csak a játék újraindításával oldódik meg. Joystick nincs, egér is volt már próbálva több. Ötlet?
2011. okt. 26. 21:51
 1/4 anonim válasza:

Figyi.

Még azok se tudnak játszani vele akik eredetiben rendelték meg.Szerintem várj még pár hetet.Addigra biztos lesz normális crack.Egyébként ez az egérpadod hibája.(ha lézeres az egered)


Próbáld ki azt,hogy nem olyan egérpadot használsz amint 100 féle szín található meg.Minél sötétebb és egyszínűbb annál jobb.De ha nincs pénz egérpadra akkor egy sötét színű könyv is megteszi.Csak ne legyen világos.

2011. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tuti nem egérpad, kihúztam az egeret és úgy is csinálja. De ez a verzió egy másik gépen hiba nélkül fut.
2011. okt. 26. 23:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki még ilyen problémával küzd: akkor csinálta csak ezt, amikor be volt kapcsolva a caps lock, szóval azzal kell vigyázni.
2011. nov. 4. 23:16
 4/4 anonim válasza:
Nekem sem az eredeti volt meg! nCore-ról töltöttem le és csinálta aztán valahogy abbahagyta, most megvettem Origin hogy multizok és megint csinálja és sehogy sem jó!!!! -.-" miért?
2016. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!