Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan hasonló,...

Ajánlanátok olyan hasonló, izgalmas szerepjátékot PC-re, mint például a Syberia?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek,ami mászkálós,van története,de nincs benne harc. Lehet új, vagy régi játék,a gép elviszi :) Érdekelnek a detektív,logikai játékok,a fantázia világok,de igazából az a lényeg hogy odaszegezzen a gép elé,és ne engedjen el :D

Előre is Köszi!


2011. okt. 27. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem játszottam még, de hasonlónak mondják a The Curse of Monkey Island-et, Black Mirror 2-t... (mondjuk én még a Syberia-t sem próbáltam :/)

mondtam volna a Fallout 3-at és a F. New Vegast, de azokban elég sok az öldöklés... mondjuk szerepjátékos, célzós módban tök jó és marha összetett, kidolgozott az egész - de ha nem akarsz harcot, hát kár. az ott elkerülhetetlen, de megritkítható. :(

2011. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. A Syberiahoz hasonló játékokat nem szerep-, hanem kalandjátéknak hívják.


2. Pár hasonló játék aminek úgy emlékszem jó története is volt:


The Longest Journey

Paradise

Gabriel Knight

Grim Fandango

Broken Sword

Gemini Rue

Beneath a Steel Sky

Still Life

The Longest Journey

2011. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki,kicsit ujjabb játékot? :) Mondjuk 2008-tól mostanáig :)
2011. okt. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!