Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 eredetíség szerű...

Windows 7 eredetíség szerű gondocska?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Annyi lenne a gondom, hogy egyik nap kijelezte a gépem, h nem eredetis, mármint a windows 7. És örökké előjött ien ablakban, hogy nem eredeti és, hogy szerezzek be eredetit, mindig kinyomtam. Am. a minap egyszercsak eltünt a hátterem, ami automatikusan váltakozott hála a windows 7 nek. Amúgy működik minden a gépemen és csak arra lennék kíváncsi, h lehet e ebből vmilyen gondom a későbbiekben, mármint, h lesz e baja a gépemnek.
2011. okt. 27. 09:00
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Hát, a fekete FBI helikopterek már elindultak, a kötélen leereszkedő kommandósok hamarosan rátörik az ablakot. A gépednek nem lesz baja, mert azt is magukkal viszik.


Új loadert kell felraknod, itt minden le van írva részletesen:

*****

(Még annyit hozzá, hogy célszerű rendszergazda módban futtatni az új loader -t.)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :D Sikerült felébresztened elég rendesen, főleg amikor olvastam az első két sort :D mert előtte már pislákoltam és majdnem bealudtam. :D
2011. okt. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!