Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki mondana olyan progit h...

Valaki mondana olyan progit h elküldöm vki gépére és megtudom nézni a mentett jelszavait?

Figyelt kérdés
két részből áll a progi egyik amit elküldök ő megnyitja és itthon másik részével megtudom nézni mentett jelszavait!
2011. okt. 27. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Trojan-oknak nevezik ezeket.
2011. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Használjátok a Teamviewer-t, igy kapcsolodni tudsz, látod a másik gépet és segíteni a másiknak.

[link]

2011. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keylogger progi, ő telepíti és minden egyes billentyű lenyomását átküldi az emailedre. (csak jól kell beállítani)
2011. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket hívják trójainak meg keyloggernek és tűzfalnak meg vírusirtónak hívják azokat, amelyek ezek feltelepítését megakadályozzák :))
2011. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A keylogger-t semmi nem tiltja, ez nem vírus, nem trójai, ez van szoftveres és hardveres kiadásban is.
2011. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:

Te egy olyan dologban kérsz segítséget, ami a magyar törvények szerint bűncselekmény.


Soha semmilyen problémára nem volt megoldás a jelszó feltörés.


Ha valamit tudni akarsz a másikról, akkor kérdezz. Ha valami böki a csőrödet, akkor beszélgess róla.

2011. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17:25

Ez hülyeség, minden valamirevaló védelmi program rácuppan a keyloggerekre is. A 2 szememnek azért jobban hiszek, mint más szavának.

2011. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:25

Miii??? A NOD32 a keyloggerre úgy rácuppan, mint gyöngytyúk a t*konyra...

2011. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért mert vki használt már ilyen progit h küldött nekem egy fájlt rákatintottam és már mondta is nekem az összes jelszavam csak mikor kértem a progit nem akarta ideadni
2011. nov. 9. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ellopta a mentett sütijeid (cookie-kat) a böngészőből.

Ja és kezdő volt az az illető. Ehhez a művelethez egy link is elég.

2011. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!