Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a játéknak a címe?...

Mi ennek a játéknak a címe? (nem új)

Figyelt kérdés

(Igaz,már volt ilyen kérdés de arra senki nem tudta a választ,most hátha,bocsi ha valakit zavar.)


A játék arról szól,hogy van egy lány aki visszakeveredik a szülei fiatalkorába és a játék végéig a lánnyal el kell érni azt,hogy a szülei egymásba szeressenek,meg hogy egyáltalán találkozzanak.(Amúgy a hippi korszakban van)

Ha jól emlékszem kb. 2004-es játék,de lehet, hogy előbbi csak én kb akkor játszottam vele.

Fontos lenne!:/


2011. okt. 27. 15:21
 1/2 anonim válasza:
Tudsz valamit? Kiadót, esetleg valamelyik szereplő nevét, vagy akármi egyebet? Valami jellegzetes pályát fel tudsz-e idézni? Akármi jó, ami beugrik.
2011. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez a bajom, hogy semmi konkrét nincsen,de szerintem nem sok ilyen játék van,tehát ha valaki játszott vele annak erről beugrana.Amúgy a címben a lánynak a neve van benne és az hippi korszakba megy vissza ahol ugye a szülei és barátai körében kell tevékenykednie.Pályákra nincs lebontva.A lényeg, hogy mindig az emberektől kérdezgetni lehet és az alapján kell a sztorit összerakni.
2011. nov. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!