Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 98 másolása bűncselekv...

Windows 98 másolása bűncselekvény?

Figyelt kérdés
A minap másoltam Windows 98-ast haverom Penta II-es gépére másoltam át. Ez bűn szerintetek?
2011. okt. 28. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Igen, illegális. Szóval a rendőrbácsinak azért ne dicsekedjetek vele. Se ez ellenségeiteknek, se pedig olyanoknak, akik nem élnek kiegyensúlyozott nemi életet, és a feljelentgetés a pótcselekvésük.

De ne aggódjatok, emiatt nem fogtok a pokolra kerülni.


Meg a Win98 amúgy is olyan régi, hogy már a kutya se foglalkozik vele.

2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 djhell ***** válasza:
hát illegális az tuti ...de ha nem tudom nem fáj alapon használd bátran
2011. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olvasd el a licencfeltételt!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Komolyan tartok attól hogy jogi következményei lesznek...
2011. okt. 28. 19:30
 6/10 P.O.C. ***** válasza:

Most aztán bezárnak, és eldobják a kulcsot. A kóterben meg análisan ki fognak elégíteni. :D

Állítólag rosszabb sorsuk van bent a illegális szoftverhasználóknak, mint a nemi erőszakolóknak meg a pedofiloknak. :D


De most komolyan, te tiszta hülye vagy!

2011. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel nincs már frissitése, a Microsoftot ugyan nem fogja érdekelni. Használjátok nyugodtan.
2011. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minden win másolása illegális..de minek az?ha már amúgy is kalózkodsz legalább xp-vel tedd...
2011. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én az összes eddigi op rendszeremet a pirateboyrol szedtem le nyugi semmi következménye nem lesz a családba 4 gépen van nem megvett op rendszer eze ne parázz
2012. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen az, ha rajtakapnak legjobb esetben kifizettetik a szoftver árának 2×esét, ehez társul, hogy jó ideig ülnek a gépeden, és hogy milyen állapotban kapod vissz, szerintem még előkereshető, hogy mi történt, valamelyik évben volt belőle valami nagyobb dolog.

Félsz?

Akkor tegyél rá linuxot!

Ubuntu, Xubuntu, Lubuntu, Linux mint, meg van még 1500 féle linux rendszer, ami ingyenes, és ilyen gépen elfut!

Ubuntu.hu-n tudnak javasolni pontosabbat, hogy mit tegyél fel.

AZ INGYENES! (és nincs rá annyi vírus, szinte nincs is, meg stabilabb is)

2012. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!