Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami KIFEJEZ...

Van olyan program, ami KIFEJEZETTEN CSAK felirat égetésre való?

Figyelt kérdés
tudom,hogy lehet format factoryval meg virtualdubbal meg nemtom még mifenékkel,de nekem olyan kéne,amivel csak ezt lehet csinálni,gyors és egyszerű is,és nem fagy le égetés közepén!(volt ilyen)
2011. okt. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.Az Avisubtitler de nekem nem vált be én is azt javaslom amit itt javasoltak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..
2011. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor fagy le?

Nem az a gond, hogy előbb konvertálod még "más-ba" a filmet és utána akarod ráégetni a feliratot?

2011. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a progi fagyott le.am úgy volt,hogy virtual dubhoz kötődő programmal,avirecompal elkezdtem az égetést,elindítottam a feladatlistát,majd a közepén kiírt egy hibaüzenetet és lefagyott az egész program.ja,kösz a válaszokat!
2011. okt. 29. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!