Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az h MSN-en a...

Miért van az h MSN-en a jobbalsó sarokban jelez h vki belejentkezett de mire megnézném vagy írnék neki már nincs fent. Ilyen gyorsan nem lehet kijelentkezni, vagy igen?

Figyelt kérdés
Meg mostanába olyan emberek jönnek fel akikről tudom hogy nem is azt az msn-címüket használják hanem egy másikat és amikor másnap megkérdezem hogy, hogy hogy most a régi címükkön jöttek fel akkor azt mondják hogy fent se voltak. Az én gépemmel/programommal van a baj vagy az övékkel? Ja és héna kapok linkeket de úgy hogy akik küldték azok nem is tudnak róla h olyanokat küldtek. Azok vírusok? Nem szabad emgnyitni öket ugye?
2009. máj. 5. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű..

VÍRUS!!!!!!!!tegyél fel egy msn vírus irtót!!

itt egy link: [link]

Töltsd le, és futtasd le, és nem lesz ilyen...

am ha neked van vírusod, akkor te is küldözgetsz a partnereidnek üzit, úgy hogy te nem is tudsz róla, angol szövegeket, meg linkeket küldesz, vagy is nem te, hanem a vírus, ami az msn-edbe épült be...

2009. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van vírusírtóm, vagy msn-hez külön vírusírtó kell? És ha igen akkor mind1 h milyen msn-en van?
2009. máj. 5. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Így van, ahhoz külön kell vírus irtó..

Mind1 milyen msn-ed van..

végigfuttatod, és kiszedi belőle..jó hogy ha havonta 1x 2x lefuttatod,és szólj annak a partnerednek is akitől kapod az üziket, ő is tegye fel ezt a programot,mert az ő msn-ébe is beépült ez a fránya vírus..

2009. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem eddig egyik partnerem se mondta h küldtem neki akármilyen linket is.
2009. máj. 5. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

De az nem azt jelenti hogy nem..

am én nem mondtam hogy nálad van a vírus, sőt, inkább annál van akitől kapod ezeket az üziket..csak jó hogy ha neked is fent van ez az irtó,mert némelyik üzi, amit kapsz, tönkreteszi a gépedet, mert bejut a sistem32 mappába, és akkor K.O!!

Szóval mond a partnereidnek hogy méltóztassanak feltenni vírus irtót..:)

2009. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg nem te vagy fertőzött,hanem ők.Az is lehet,hogy nem a gépjük,hanem a felhasználói fiókjuk vírusos a microsoft szerverén.


Nem tudom,milyen vírusirtód van,de a legtöbb véd az msn vírusoktól is.Nem biztos,hogy kell egy külön msn-es vírusirtó.

2009. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A "scan" a futtatás ugye? :D
2009. máj. 5. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen....
2009. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az írtót, lefuttattam, azt írta ki h nem talált semmi hibát. De még így is "bejelentkezgetnek" azok akiket fent írtam. Vagy addig amíg ök is le nem töltik az írtót addig be is fognak?
2009. máj. 5. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem nálad van a vírus, hanem akiktől kapod az üziket, szóval neked kell szólni nekik, hogy ugyan rakják már fel, és futtassák már le...
2009. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!