Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami progi amivel...

Formora kérdése:

Van valami progi amivel 3d-ben lehet játékot készíteni?

Figyelt kérdés

Mint a Gmod csak teljes játékot lehet vele készíteni?Pl Rpg játékot?

(Na ezt rendesen megfogalmaztam....)


2011. okt. 29. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy rakás játék motor a piacon. Sajna, hogy komplett játékot írj, kell azért némi tudás, programozás, modellezés, stb... Persze, ha több embert rá tudsz venni, hogy csapatban csináljátok, és persze mindenki ért vagy az egyik, vagy a másik dologhoz, akkor nem lehet gond.

Én személy szerint a Unity motort ajánlom, van ingyenes és fizetős változata, illetve a (fizetősnek ingyenes változata, csak körül kell nézni :))


Nagyon erős, sok oldalú motor, fejlett grafikát támogat. Maga a programozása sem annyira bonyolult, mint sok másik motor esetében.

Igazából Unityben mindent meg lehet csinálni, megfelelő licensz birtokában akár Androidra, IOS-re, PS3-ra vagy X360-ra is lefordítható a program, de ezek a licenszek drágák.

És böngészőben futtatható játék is készíthető.


Sok angol nyelvű oktató videó és leírás van hozzá.


[link]

[link]

[link] gallery/game-list/#web

2011. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok,köszi.Valószínűleg csapat is lesz...(ha nem akkor az egész ötlet kútba esik)
2011. okt. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!