Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lett a Windows Live...

Mi baja lett a Windows Live Movie Maker-emnek?

Figyelt kérdés
Elég sok gameplay-t rakok fel YT-ra. A minap ismét akartam és ha betallózom bele a videót amit fraps-al vettem fel csak a sötétséget játsza le hanggal de a képet nem. De viszont ha megnyitom akár milyen lejátszóval a videó teljesen hibátlan. Mindenféle ilyen videószerkesztő progit kipróbáltam már, mindíg az a hiba jön ki hogy nincs hozzá .avi codec. Nos szerintem ami földön létezik codec azt már mindet felraktam. Tegnap viszont még semmi baja nem volt. Tegnap frissítettem vga drivert, szerintem azzal lehet összefüggésben a probléma. Valami 5letet pls. Nem találgatásokat kérek.
2011. okt. 29. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és konvertálás nélkül pls.
2011. okt. 29. 16:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Az baj ha mindenfélét felraksz feleslegesen. Csak azt tedd fel, amire szükséged is van. Most a Fraps saját kodekjét például.
2011. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kodeknek elvileg települnie kell a programmal, próbáld meg újra feltenni.
2011. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!