Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Google Earth-ben...

Hogy lehet a Google Earth-ben úgy nézni mintha az utcán lennék?

Figyelt kérdés

Régen voltak ilyen kis fényképezőgép ikonok sárga körvonallal és azokra kattintva 360 fokban meglehetett nézni az utcát, szinte ugyan olyan volt mint a norc.hu


Erről beszélek: [link]


Ez megszűnt vagy hol tudom így nézni?


2011. okt. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon egyelőre nincs ilyen a Google-n. Van saját: [link]
2011. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy Magyarországon nincs, de én egyáltalán nem találom ezeket semelyik országban sem.(Francia,Olasz,Német,Spanyolország,ezekben mindben volt ilyen nézet,de most ott sem találom)
2011. okt. 29. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a Google Earth-ön van hanem a sima map-ben:


1. Google Map elindít:

[link]

2. Kikeresel egy várost, pl Rome, Italy

3. Kinagyítod a városrészt amit látni akarsz.

4. A nagyító csuszka felett van egy emberke szimbólum. Erre jobb egérklikk és lenyomva tartva behúzod arra a részre ahol nézelődni akarsz. ( Kékre váltanak azok az utcák a térképen ahol lehetséges nézelődés )

5. A kamerát tudod mozgatni, forgatni

2011. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat: BAL egérklikk és nyomva tart.
2011. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Google Earth - jobb sarokban fönt - utcakép és földszinti nézet - itt lehet váltani.
2011. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezeket azért nem látod, mert a Google Earth 6-ban nem ott van, hanem az iránytűnél jobbra. Ez az 5-ös verzióig volt benne. Itt találod meg most:

[link]

2011. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!