Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a BF3?

Miért nem indul a BF3?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem torrentről a Battlefield 3-at, crackeltem, de az origin még mindig nem észleli a játékot. Valaki leírná, hogy mi lehet a baj, vagy hogyan lehet ezt az origin kapcsolást kiugrani???
2011. okt. 29. 22:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ami a Battlefield 3 mappájában az _Installer mappában levő exéket fel kell telepíteni, és ha az elérési útban van ékezet, vagy TM felső indexben azt ki kell törölni.
2011. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok, ezeket megcsináltam, de így se működik, szedjem le az origint, vagy most mit csináljak??? Bár origint írták, h kell hozzá...
2011. okt. 29. 22:42
 3/12 anonim válasza:

Tudod van egy olyan opció az életben hogy "fizetés". Ami arra szolgál ha valaki kreál vmit(BF3) és felkínálja neked pénzért te megveszed, nem lelopod az internetről.

Tudod ha megveszed nemcsak a szenvedést spórolod meg amit a telepítés során észlelsz, hanem még játszhatsz is a multiplayer-ével.

2011. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia a kis tm-et kitorlod a mapa nevebol es a jatek exe-et vagy patrancsikonjanal a compatiblity-nel a legalszot kipipalod az 1-nel me ivalasztasz valamit igy mennifog 1000%
2011. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
milyen torrentel lehetne gyorsan de jól kibonthatóan letölteni a battlefield 3-at?
2011. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
oh és hogy lehet kérdezni mert én csak válaszolni tok?
2011. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Felraktad már hozzá a diretcx 11-et? mer csak akkor indul el!
2011. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vedd meg :P
2013. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kis taknyos, mivan, anyuci nem veszi meg neked a játékot?
2013. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 flegmahhh válasza:
mit pofáztok már mindenkinek nincs fölös 10-20.000ft ja épp ezért van fennt neten nem dísznek teszik fe hanem hogy aki ki akarja próbálni leszedje nem tudom mit pampogtok itt csicskák elkényeztetett taknyos kutyák...
2014. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!