Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7-en nincs Movie...

A Windows 7-en nincs Movie maker? És ha nincs, van valami egyszerű program amiben lehet videót vágni/szerkeszteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 22:13
 1/6 anonim válasza:
hát nekem windows 7-em van és van rajta movie maker. én az xp-n lévő movie makert rendesen tudtam használni de ami ezen van nekem kínai de lehet neked meg nem. én idáig csak egyszer próbálkoztam a használatával...azóta nem :D
2011. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Win7-ben már nem alapprogram, hanem a Windows Live Essentials része (fotótár, mail, messenger, szülői felügyelet és movie maker a részei).


[link]


"Talán már észrevette, hogy a Windows 7 nem tartalmazza a Windows Movie Maker programot. Azonban a Windows 7 rendszerben is készíthet filmeket a videóiból és fotóiból, ha telepít egy más cég által készített videószerkesztő programot vagy a Movie Maker új verzióját, a Windows Live Movie Maker programot. "


Bár én videót vágni és szerkeszteni nem ezzel kezdenék, hanem specifikus és arra kitalált programot.

2011. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Microsoft honlapjáról ingyen letölthető. Igaz csak csomagban, de ki lehet választani ezt az egyet, és akkor a többit nem teszi fel
2011. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nem csak csomagban: [link]
2013. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sony Vegas Pro! Nekem bevállt!
2014. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Camtasia Studio 8 :)
2014. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!