Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of warcraft account,...

World of warcraft account, telepítési kérdés. Help?

Figyelt kérdés

Regeltem a Battle.Net-re, csináltam egy trial accot (bátyámnak van teljes), és arra lennék kíváncsi, hogy ha letöltöm a "Full Client"-nél a downloader file-t, akkor ha felrakom, meg egy éjszakán át pakolja a patcheket, és minden gyötrelmet, akkor utána esetleg ő is tud, vagy én az ő accjával játszani rajta ?


Vagyis nemfeltétlen szükséges megvenni a game-t, hanem elég letölteni ?... Jó persze, teljes játékhoz kell kód, amihez meg kell venni :S


Ui.:Nem vagyok kezdő, de eredetin még nem játszottam ez az új battle.net rendszer óta.


2011. okt. 30. 16:44
 1/1 NOOB HUNTER válasza:
Szerintem vedd meg, mert úgy az igazi. Az igaz, h nem a legolcsóbb game, de fizetős (havi). Egyszerűbb ha az ő acc-ján nyomnád, mert ha külön-külön acc-on nyomnátok ,akk úgy 2x annyit kell fizetni. Szerintem saját acc-al cool a game.Megéri a pénzét, hisz a legjobb MMORPG! :D !!!WoW4Ever!!! Ui:Egyszerre nem tudtok 1 acc-on game-lni!
2012. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!