Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a másolt Vice...

Megvettem a másolt Vice City-t, hogy kell elindítani a gépen? Tudom, hogy van valami a crack mappával vagy mivl, de valaki segítene? Pls

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van külön mappában a crack program. Nézd át az összes fájlt, hátha ott van a sok között. A lényeg h a nevében legyen a crack szó.
2011. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
azé azt tudom h h kell rámenni valamire xDDDDD de mondom h nincs benne olyan mappa!meg mondom pontosan h mit csinálok.Na rámegyek a Számítógépre,ott a program fájlokba,ott az Rockstar games,és ott a játékba belemegyek és így kell ugye?? na és itt nincs olyan mappa!
2011. okt. 30. 18:15
 13/22 anonim ***** válasza:
A játék telepítő programja az az egész amit megvettél, amivel fel tudod telepíteni a Vice Cityt.
2011. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálod. A mappát ne ott keresd, hanem a cd-n amit megvettél.
2011. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
de én ott keresem!!mert oda a Rockstar games-ekbe mentette el mikor felinstalláltam!!és nincs sehol, bele mentem a többi mappába is!!
2011. okt. 30. 18:19
 16/22 anonim ***** válasza:
De biztos ami biztos, azon a cd-n keresd a cracket, amiről át lett másolva a gépre. Ne a számítógépen keresd.
2011. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
na jolvan nemértem,ird már le pls pontosan h mit csináljak,túl nyomott vagyok.Bent van a CD és azután?
2011. okt. 30. 18:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Keresd meg a "Sajátgép" nevű ikont az asztalon, vagy ha ott nincs akkor a Start menüben. "Sajátgép"-en belül meg olyasmit keress, hogy CD vagy DVD meghajtó, vagy Vice City és azon belül kell legyen a crack.
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szia! nyisd meg a mappát ahová telepítetted a játékot, utána pedig meg a cd-t keress rajta egy olyan filet, hogy gta-vc (lehet egy külön mappában van) és azt másold át abba a mappába, amibe a játékot telepítetted, ha kérdezi, hogy felül kell-e írni a filet akkor nyomj igenre, hogy cserélje arra. Ez után mennie kell elvileg. Ha valami nem világos ezt a videót nézd meg hátha segít valamit http://www.youtube.com/watch?v=EyjjgvUh_o4 az elejét persze ugord át szerintem olyan 5:51től nézd ha akarod.
2011. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát megcsináltam, h átmásoltam és felülirta amazt,de most se akar elindulni...
2011. okt. 30. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!