Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe számítja be az 576...

Mennyibe számítja be az 576 nevű videójátékbólt 1db ps2 játékot? Lehetséges hogy ha sok játékot visszek be akkor akár ingyen is elhozhatom vagy minden képpen kell adnom pénzt is?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a Battlefield 2 Modern Combat ps2 nevű játékot akarom megvenni és van az 576-ban ez a beszámítos izé és 5 ps2 játékot akarok vinni hogy beszámítsa a BF2 árába.
2011. okt. 30. 21:37
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem csak egyet lehet vinni, és nem annyiért számítják bele amennyiért megvetted, hanem a mostani árát veszik figyelembe. Továbbá ha nagyon karcos, sérült vagy nincs meg a borító, vagy ilyenek, akkor vagy levonnak az értékéből igen keményen, vagy be se számítják. Még pár évvel ezelőtt éltem ilyesmivel, nem emlékszem pontosan.
2011. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyszerre több játékot is bevesznek, és ha elege viszel be akkor ingyen is kaphatsz játékot. de azt nem lehet megmondani hogy mennyiért számítanak be játékot, ez folyamatosan változik, ez attól függ mien játék, mennyi van bent éppen belőle és mennyibe került
2011. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sovjet válasza:
lista alapján veszikbe és számitjákbe szal nehéz meg felelni nekik
2011. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!