Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom az UDK letölteni...

Hol tudom az UDK letölteni Windows 7-re?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a honlapról, de azt hiszi, hogy XP SP-2-m van és azt írja ki, hogy rakjam fel rá a SP-3-mat.
2011. okt. 31. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
itt a sajnos angolul van csak [link]
2011. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldalról le tudod tölteni innen:

[link]


Elméletileg ez az egy telepítő XP/VISTA/7 kompatibilis,nincs külön telepítő 7-re.


Nálam Win7-en működik gond nélkül.


A fórumon amit linkeltek ott az a problémája a gyereknek hogy az ikont nem rakta ki neki a telepítés után és nem tudja hogy indítsa,parancs sorban próbálkozott a szerencsétlen még nem mondták neki hogy a start menüből is lehet indítani:P


Itt hasonló problémája van a gyereknek mint neked:

[link]


Csak nála az a gond hogy XP-ről frissített Win7-re és utána nem indult az UDK mondván XP SP3 kell neki.Csak annyit ajánlottak neki hogy törölje az UDK-t,minden UDK könyvtárt és regisztrációs kulcsot majd telepítse újra.

Még nem reagált a gyerek hogy sikerült-e megoldani vagy sem.


Itt is egy hasonló:

[link]


Itt a gyereknek az a baja hogy 64bit-es Win7-en azt írja ki a telepítő hogy XP SP3 kell neki.Megoldásnak azt írták hogy futtassa le a kompatibilitás varázslót és a kompatibilitást állítsa XP SP3-ra.A gyereknek be vált,esetleg ezt megpróbálhatod.

2011. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!