Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 miért nem látja az...

Windows8 miért nem látja az Xp-t bootoláskor?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Win8-at, minden megfelelően működik csak annyi a baj hogy bootoláskor nem látja az xp-t! Win8 előtt Win7 volt a partíción és rendesen működött az xp is!

Meg lehet oldani valahogy, hogy lehessen bootolni az xp-t? Lehetőleg xp újratelepítés nélkül?


2011. okt. 31. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
csak 1 jó tanács egyszerre 1 op rendszered legyen minden másra ott a VirtualBox
2011. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Boda Gergő ***** válasza:
Esetleg mert a Windows nyolc még csak állapotú fejlesztés alatt álló program, azaz nincs kész, egyes funkciók még hiányoznak belőle.
2011. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még csak teszt verzió! De amikor a Win7-et felraktam xp mellé az is csinált ilyet akkor újra telepítettem az xp-t és mind2 megfelelően futott! Csak most nem igazán akarok szenvedni 1 xp telepítéssel! :S
2011. okt. 31. 14:05
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Mert bizonyos szoftverek támogatás egyszerűen megszűnik, ezt el kell fogadni. Emlékszem annó, mikor Windows 98/Windows 2000 dual boot volt a gépemen. Hogy a Windows 95 -öt már nem látta.
2011. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják. De ne hasonlítsd a WIN8-at a WIN7-hez! a hetes teljesen kész, a WIN8-at még béta verziónak sem lehet nevezni. Erősen félkész termék és ajánlott egyedül feltenni egy vinyóra és nem egy másik oprendszer mellé és fontos dolgok se legyenek rajta, mert elveszhetnek. Ezt több helyen is mondják, hát itt is leírjuk
2011. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor mind1! Azért köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 31. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A Windows 8 olyan biztonsági beállításokat igáényel, amik megakadályozzák a régebbi, sőt egyes gyanúk szerint a szabad operációs rendszerek telepítését. Ez is lehet az oka.
2011. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani! win8 control panel->advanced system setting->startup and recovery és ott az alap értelmezett op-t át kell állítani xp-re és bootoláskor már mind2 op rendszert el lehet indítani!
2011. nov. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!