Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell letöltsek ahhoz,...

Mit kell letöltsek ahhoz, hogy legyen hang? Fontos!

Figyelt kérdés
Most vettem meg (nagy nehezen) a Sims 3 házi kedvenceket. :) Jó játék, de nagyon nehéz volt feltenni a gépemre...lekellett töröljek egy csomó dolgot. lehet hogy közben letöröltem a hanghoz/hangfalhoz tartozó programot is? És hogyan oldhatnám meg? Nem vagyok számítógépzseni, nagyon fontos lenne! Hát, még olyan problémám is van, hogy a játékban torzak az állatok... de most a hangfalas problémámat szeretném megoldani..amikor lejátszani akarok egy zenét, azt írja ki hogy nincs hangeszköz, vagy hibásan működik...más hangfallal is próbáltam, de nem megy. Létszi, segítsetek!!!
2011. okt. 31. 20:16
 1/2 Jenci ***** válasza:
Az alaplap audio driverét kell újratelepíteni.Ezt vagy az alaplap telepítő cd-ről vagy a gyártó honlapjáról lehet megszerezni.
2011. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebből nem sokat értettem... najó, annyit igen, hogy a telepítő cd-ről kell feltelepíteni...csak az a gáz, hogy sehol sem találom..már évek óta ez a hangfalam van, eddig nem volt semmi baj. Amikor bedugom, vagy beindítom a gépet, akkor kijön egy telepítő varázslós ablak, de amikor elkezdi keresni az eszközt (a hangfalam) akkor nem találja... :(
2011. nov. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!