Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINrar probléma? Hogy oldhatná...

WINrar probléma? Hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Mostanában se a winrar sem a 7zip nem csomagolja ki azokat a fájlokat, amelyek fel vannak több részre darabolva. Mi a probléma?
2011. nov. 1. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a darabok kiterjesztése .001, .002, .crc, tehát számozott, akkor az Total Commanderrel volt bontva, azzal is kell egyesíteni. (megnyitod, kijelölöd az első fájlt, majd fájl/fáljegyesítés).
2011. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már sikerült. De további problémák merültek fel. Egy képfájl volt szét darabolva, és egyesítés után, a windows hibát észlelt, pedig daemon tools-t használtam. Miután összeillesztettem, kiírta, hogy CRC fájl hiányzik, vagy valami ilyesmi. Lehet köze hozzá?
2011. nov. 1. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A crc egy ellenőrzőfájl, anélkül is működni fog a fájl. Sokszor a program a crc nélkül nem tudja milyen fájl lett darabolva, és egy egységes saját .out kiterjesztést ad az egyesített fájlnak. Mivel te tudod, hogy egy iso-t takar, átírod a .out-ot .iso-ra és utána már működnie kell.
2011. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyanezt tettem, de amikor meg szerettem volna nyitni megjelent egy ablak ezzel az üzenettel:

A windows nem fér hozzá

bla-bla-bla

Hülye windows 7. XP-vel nem voltak ilyen gondok

2011. nov. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!